PLUS PUR 50

PLUS PUR 50PLUS PUR 50 je pololesklá, dvousložková, polyuretanová, vysoce přilnavá antikorozní barva, která je vystavěna na bázi speciální modifikované akrylátové pryskyřice, chemicky vytvrzující alifatickým polyizokyanátem.

 

Charakteristika

  • Určena pro vnitřní i venkovní nátěry železa, dále pro přímé nátěry korozivzdorné oceli (nerez) a neželezných kovů (zinek, hliník, měď,aj.) bez použití základní barvy.
  • Obsahuje účinné antikorozní pigmenty.
  • Velmi dobrá odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému namáhání.
  • Zvýšená odolnost vůči poškrábání. Výtečná přilnavost, velmi dobrá elasticita, proto se doporučuje pro nátěry plechových střech.
  • Používá se jako vrchní email ve vícevrstvých (např. EP/PUR) nátěrových systémech, nebo jako samozákladující barva (tzv. jednovrstvý nátěrový systém). Výrobek je vhodný jako součást ochranného nátěrového systému do korozního prostředí C3, C4.

 

Použití

PLUS PUR 50 je určena pro ocelové konstrukce, kontejnery, plechové střešní krytiny, plechové atiky, obvodové pláště, stožáry, kryty strojů, zemědělské stroje, transportní a manipulační techniku aj.

 

Odstíny

Doporučujeme využití odstínů RR (vzorník odstínů nátěrů střešních plechů a obvodových plášťů budov od finské společnosti RUUKKI).

 

Dále je možno dodat barvu dle běžných barevných standardů: RAL, ČSN, NCS-S, včetně metalických odstínů, další odstíny dle individuální dohody (viz kontaktní formulář).

 

Balení

Základní složka (barva) je dodávána v následujících variantách:
Obal 1L, 3L a 10L.

Obal základní složky je plněn:
0,75 L+pigmenty pro vytvoření požadovaného odstínu
2,25 L+pigmenty pro vytvoření požadovaného odstínu
7,5 L+pigmenty pro vytvoření požadovaného odstínu

Tvrdidlo T-106 k těmto balením základní složky je dodáváno následovně:
150ml, 450ml a 1500ml.

 

Cena

Ceny doporučených odstínů, optimalizovaných pro ochranné nátěry plechové střešní krytiny naleznete v našem e-shopu. Ceny odstínů dalších barevných standardů (vzorníků) jsou předmětem individuální nabídky.

 

Technický list produktu ke stažení zde.

Piktogram - vstup do obchodu
Nejkratší cesta k nákupu

 

Dotaz na produkt