Ohlasy

Úvod » Ohlasy
 

Vaše ohlasy na naše produkty a služby.

17 komentářů: „Ohlasy

 1. Potřeboval jsem nátěr na nové prkenné štíty na sto let starou venkovskou chalupu. Pan ing. Bětík mně vše po telefonu podrobně vysvětlil a pomohl s objednávkou. Zvláště jsme řešili správný barevný odstín. Perfektně ho podle popisu namíchal! Zásilku odeslal ještě týž den. Bohužel na depu Top Transu v Pardubicích to nějak popletli a zásilka se tam zdržela, takže jsem doručení řešil telefonicky s dispečerem. Tesař však potřeboval nátěrů o něco více. S asistentkou paní Vrlovou jsem se domluvil telefonicky, barvu promptně namíchali a okamžitě ji, tentokrát Českou poštou odeslali. Druhý den (!) jsem ji obdržel.
  Tuto firmu mohu jen doporučit! Poskytuje služby rychle, věcem rozumí a ochotně vysvětlí. Jsem maximálně spokojen!

 2. Před nákupem jsem dostal detailní vysvětlení a doporučení, které se v praxi ukázalo jako 100% funkční. Instruktážní video mi také velmi pomohlo.
  Gely žlutý i zelený splnily úkol. Terasový olej s pigmentem vypadá výborně a plní funkci dle očekávání.

 3. Odstraňovač žlutý a odšeďovač zelený, můžu vřele doporučit.
  Pepa

 4. V případě odstraňovačů starých nátěrů jde konečně o komplexnost v nabídce nátěrových hmot !! Řada výrobců laků svůj vlastní přípravek nemá a k těmto účelům doporučuje konkurenční produkty. Jako maloobchodník z Pardubic jsem se rozhodnul tyto přípravky naskladnit. O jejich kvalitě budu ještě informovat jakmile projdou „zkouškou bojem“. Jsem zvědav a těším se na první zkušenosti !

 5. Fakt super a po zimě žádné změny. Hojně to využívají stolaři a natěrači ze Slovenska, kde si získal velkou oblibu. Vytlačil dokonce i přípravky nejmenované finské špičkové firmy. A to hovoří samo za sebe.

 6. Vysoká odborná pomoc, vše vysvětlí a zhotoví vzorky. Můžu jen doporučit.

 7. Koupil jsem si PLUS UV terasový olej T60 a byl jsme mile překvapen, vřele doporučuji.

 8. Terasový olej je opravdu úžasný, můžu jen doporučit…

 9. Zakoupil jsem si Plus UV terasový olej T-60 a byl jsem maximálně spokojený, doporučuji.

 10. Byli jsme mile překvapeni, ochotou, profesionálním přístupem. Můžeme jen doporučit.

 11. Velice spokojený, barvy jsou úžasné. Terasový olej se dobře aplikuje a cena je úžasná.

 12. Trosku dlhsie to schne, ako som cakal, ale prvy dazd preveril dobru vodoodpudivost. Robilo sa s tym dobre a velmi som bol spokojny aj s bezaromatovym riedidlom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *