Antikorozní barvy na kovy

Jak ošetřit kovové povrchy?

Produktová řada BARVY PLUS představuje efektivní řešení antikorozní úpravy ocelových konstrukcí (mostů, lávek, kovových konstrukcí, regálů, dveří apod.). K dispozici jsou průmyslové nátěrové hmoty, které kladou důraz na antikorozní vlastnosti, přilnavost na ocelových, litinových, pozinkovaných, hliníkových a jiných kovových površích.

Máme k dispozici typické průmyslové nátěrové systémy pro těžkou antikorozní ochranu v korozním prostředí C4, tak i aplikačně jednoduché jednosložkové alkydové nátěry. Odstíny tónujeme nejčastěji na přání zákazníků dle standardního barevného standardu RAL, dále pak dle klasické národní řady ČSN nebo dle systému NCS S.

 

PLUS EP-ZR

foto obalu výrobku
PLUS EP-ZR

PLUS EP-ZR je dvousložková, antikorozní, vysoce přilnavá, epoxidová barva pro základní nátěry železa, litiny a neželezných kovů (zinek, hliník, měď, aj.). Je obvykle součástí epoxid/polyuretanového systému při ochraně ocelových konstrukcí.

 

 

 

 

PLUS EP-JR 19 HS

foto obalu výrobku PLUS EP-JR 19HS s tvrdidlem
PLUS EP-JR 19HS

PLUS EP-JR 19 HS je dvousložková, epoxidová, antikorozní, olejům odolná barva pro nátěry potrubí, nádrží, betonu, aj. Určena je pro základní, mezivrstvé i vrchní, protikorozní nátěry železa, litiny a neželezných kovů (zinek, hliník, měď aj.). Je velmi vhodná pro nátěry betonových podlah v průmyslovém prostředí (garáže, dílny, sklady, aj.).

 

 

 

PLUS PUR 20

PLUS PUR 20
PLUS PUR 20

PLUS PUR 20 je polomatná, dvousložková, polyuretanová, vysoce přilnavá antikorozní barva, určená pro vnitřní i venkovní nátěry železa, dále pro přímé nátěry korozivzdorné oceli (nerez) a neželezných kovů (zinek, hliník, měď aj.) bez použití základní barvy. Často se používá ve spojení se základní epoxidovou barvou PLUS EP-ZR, jakožto součást nátěrového systému ocelových konstrukcí v korozním prostředí C4.

 

 

PLUS PUR 50

PLUR PUR 50
PLUR PUR 50

PLUS PUR 50 je pololesklá, dvousložková, polyuretanová, vysoce přilnavá antikorozní barva, určená pro nátěry železa v exteriéru i interiéru, dále pro nátěry korozivzdorné oceli (nerez) a neželezných kovů (zinek, hliník, měď, aj.) bez použití základní barvy. Ve spojení se základní epoxidovou barvou PLUS EP-ZR, vytváří systém důkladné antikorozní ochrany ocelových konstrukcí v korozním prostředí C4. PLUS PUR 50 je určena pro silně povětrností namáhané kovové povrchy, jako jsou střechy, zábradlí balkónů, potrubní mosty, kovová opláštění budov atp.

 

PLUS PUR EFEKT N

PLUS PUR EFEKT N
PLUS PUR EFEKT N

PLUS PUR EFEKT N je aditivum pro polyuretanové barvy pro dosažení efektu nepravidelné kapkovité struktury v jednovrstvých polyuretanových systémech.

PLUS AK-JR 70

foto obalu PLUS AK-JR70 antikorozní barva
PLUS AK-JR70 antikorozní rychleschnoucí barva

PLUS AK-JR 70 je rychleschnoucí, pololesklá, jednosložková antikorozní barva koncipovaná na speciálně modifikovaném alkydovém pojivu. Používá se jako vrchní email ve vícevrstvých nátěrových systémech v korozním prostředí C2–C3 nebo jako samozákladující barva na ocelovém povrchu. Je vhodná na zábradlí, zemědělské stroje, kontejnery, stožáry a jiné ocelové konstrukce.

PLUS Antikor-V

PLUS Antikor-V je nová barva na kov, sklo, MDF, vodovzdornou překližku a jiné problematické povrchy. Barva je vodou ředitelná, antikorozní, rychle schnoucí. Nejčastěji bude sloužit jako základní barva na problematické povrchy, která může být přelakována jakoukoli jinou barvou, včetně dvousložkových epoxidových a polyuretanových NH.

 

RODEXOL

RODEXOL - obal 500gOriginální barvu RODEXOL vyrábí již řadu let společnost Color Spectrum, náš výrobce barev PLUS. Tento výrobek úzce provazujeme s našimi hmotami.

 

 

Detaily výrobků