PLUS PUR 20

PLUS PUR 20PLUS PUR 20 je hedvábně matná, dvousložková, polyuretanová, vysoce přilnavá antikorozní barva, která je vystavěna na bázi speciální modifikované akrylátové pryskyřice, chemicky vytvrzující alifatickým poly-izokyanátem.

 

Charakteristika

  • Určena pro vnitřní i venkovní nátěry železa, dále pro přímé nátěry korozivzdorné oceli (nerez) a neželezných kovů (zinek, hliník, měď aj.) bez použití základní barvy.
  • Obsahuje účinné antikorozní pigmenty.
  • Velmi dobrá odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému namáhání.
  • Zvýšená odolnost vůči poškrábání. Výtečná přilnavost, velmi dobrá elasticita.
  • Používá se jako vrchní email ve vícevrstvých (např. EP/PUR) nátěrových systémech, nebo jako samozákladující barva (tzv. jednovrstvý nátěrový systém). Výrobek je vhodný jako součást ochranného nátěrového systému do korozního prostředí C3, C4.
  • Určena pro vnitřní i venkovní nátěry železa, dále pro přímé nátěry korozivzdorné oceli (nerez) a neželezných kovů (zinek, hliník, měď,aj.) bez použití základní barvy.
  • Používá se rovněž jako vrchní email ve vícevrstvých (např. EP/PUR) nátěrových systémech.

 

Použití

PLUS PUR 20 je určena pro ocelové konstrukce, kontejnery, střešní plechy, plechové atiky, obvodové pláště, stožáry, kryty strojů, zemědělské stroje, transportní a manipulační technika, betonové průmyslové podlahy pro střední namáhání aj.

 

Odstíny

Standardně dle vzorníků RAL, ČSN, NCS, včetně metalických odstínů, další odstíny dle individuální dohody.

Doporučujeme využití odstínů RR (vzorník odstínů nátěrů střešních plechů a obvodových plášťů budov od finské společnosti RUUKKI).

 

Balení

Obal 10L.

 

Cena

Pro stanovení ceny je třeba upřesnit typ odstínu.

 

Technický list produktu ke stažení zde.

Piktogram - vstup do obchodu
Nejkratší cesta k nákupu